O nas

Qmed jest marką należącą do firmy mdh sp. z o. o. Dział profilaktyki oferuje trzy grupy produktów: Qmed Comfort, Qmed Active, Qmed Care.

 

Qmed Comfort – Produkty codziennego użytku, mające na celu zwiększenie komfortu snu, pracy lub podróży, poprzez odpoczynek w ergonomicznej, prawidłowej pozycji, eliminującej napięcia, uciski i dolegliwości bólowe. W ofercie znajduje się wiele rodzajów poduszek – do snu, siedzenia oraz innych zastosowań, które używane mogą być w domu, biurze lub środkach transportu.

 

 

Qmed Active – To wyjątkowe produkty wykorzystywane do zwiększenia siły mięśniowej, równowagi i koordynacji, a także do poprawy ogólnej kondycji fizycznej człowieka. Przedmioty z tej rodziny to piłki, dyski, taśmy, służące do ćwiczeń lub masażu.

 

 

 

Qmed Care – Grupa wyselekcjonowanych produktów do codziennego stosowania, pomocnych w samodzielnym funkcjonowaniu oraz zapewniających ochronę i komfort stóp. Wśród propozycji jest kilka rodzajów wkładek do butów oraz aparaty na haluksy, dające ulgę lub korygujące występującą wadę. Oferta zawiera również między innymi bezpieczne uchwyty przyssawkowe, drabinki przyłóżkowe, buty pooperacyjne oraz buty na gips.

 

 

Gama propozycji cały czas się rozszerza. Produkty Qmed są polecane przez lekarzy i terapeutów. Wszystkie zastosowane materiały zapewniają komfort użytkowania, a przede wszystkim posiadają niezbędne atesty zezwalające na kontakt z ciałem, mają nowoczesny design, a dzięki szerokiej gamie rozmiarów są bardzo uniwersalne.

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.